Usługi >

Internet

Jest nas coraz więcej, jesteśmy coraz większe, dorastamy, mądrzejemy... – tak mogą powiedzieć nasze strony internetowe. Z roku na rok jest ich coraz więcej, są coraz bardziej złożone. Ponad 10 lat doświadczeń w projektowaniu stron pozwala nam oferować indywidualne rozwiązania – tam gdzie jest to wymagane, lub zastosować sprawdzone narzędzia – tam gdzie wymagana jest szybkość, a budżet ograniczony. 

Oferujemy opracowanie lub doradztwo w stworzeniu projektu organizacyjno-informatycznego strony, przed przystąpieniem do projektowania graficznego. Doświadczenie pokazuje, że ten moment jest newralgiczny w projektowaniu własnej strony. Takie podejście pozwala wydobyć indywidualizm i unikalność każdego projektu. Na poparcie tej odważnej tezy niech posłużą 2 przykłady janpol.pl – 6 wersji językowych, czy polischjazzarch.com – strona zawierająca archiwum JazzForum z lat 1967-1989 – ponad 200 dokumentów pdf, ponad 8000 stron magazynu.

Od strony informatycznej najczęściej stosowane są połączenia różnych technologii: php+mysql, Flash, javascript – najczęściej JQuery. Używamy rewelacyjnego systemu CMS – MODX revolution, tam gdzie potrzebna jest całkowita swoboda w tworzeniu strony. Z kolei, portale telewizyjne jak TV Gliwice, czy Czeladz-tv, zostały napisane od początku do końca – zarówno front strony jak i system administracji.

Copyright © 2012 Frodo sp.j. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mapa strony