Usługi >

Projekt, prepress

Logo, wizytówka, plakat, ulotka, kalendarz, reklama prasowa, katalog, baner internetowy i tak dalej. Wyliczać można długo. Wszystkie te elementy tworzą obraz firmy lub marki. Każdy z nich musi spełniać odpowiednie kryteria, stanowić wartość samą w sobie. Razem powinny stanowić rodzinę, która ma swój charakter, tworzy "zgrany zespół". Taki obraz wzbudza zaufanie.

My staramy się tworzyć wizerunek, który jest przyjazny i odpowiedni do celów i zadań. Taki, z którym prezes i pracownik czują się dobrze, a klienci wyczuwają jego dobrą energię. Tworzymy zarówno spójne systemy identyfikacji, jak również jego elementy. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w przygotowaniu takich projektów. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, aby wizje przekształcić w rzeczywisty obraz na papierze czy ekranie. Zobacz nasze realizacje, aby przekonać się, że nie są to czcze słowa.

Cena projektu uzależniona jest od wielu czynników. Dla nas podstawą do wyceny jest czas, jaki szacujemy na podstawie informacji dostarczonych przez Klienta. W zależności od stopnia trudności, wymagań co do jakości, ilości materiałów dostarczonych oraz tych, które trzeba dopiero stworzyć – cena może wahać się od kikuset złotych do kilkunastu tysięcy. Standardowo przyjmujemy 50 zł za godzinę pracy operatora oraz 80 zł za godzinę pracy grafika.

 

Copyright © 2012 Frodo sp.j. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mapa strony